Kallid koostööpartnerid

Kõik elektritööd ühest kohast. Küsi pakkumust juba täna!!!
https://mtr.mkm.ee/ 


Täielik ülevaade:
https://www.inforegister.ee/12143621-ELEKTER-SINU-KODUS-OU

Elekter sinu kodus - registreeritud kaubamärk: M201200838
http://andmebaas.epa.ee/avalik/#/trademarks?nr=M201200838
E-Krediidiinfo...
https://www.e-krediidiinfo.ee/12143621-ELEKTER%20SINU%20KODUS%20O%C3%9C
Elekter sinu kodus OÜ valmistab eritellimisel jaotus-ja juhtimis kilpe, arvesti või rühmakeskuseid. Garanteeritud tulemus. Tootele paigaldatakse C€ märgis.
Usaldusväärne ettevõte      

Meie tegevus

Elekter on tänapäevases elus meie lahutamatu osa ja me sõltume sellest olenemata olukorrast. Elekter ei ole ainult puhtalt metafoor vaid on reaalsus sinu igapäeva elus, see ümbritseb sind igal pool, kus sa ka poleks.
Elekter sinu kodus on organisatsioon, kes tegeleb just Sinu vajadusi arvestades. Leiame lahenduse igas olukorras. Sind teenindavad oma ala proffessionaalid, kes aitavad Sinul leida praktilisi, lihtsaid, geniaalseid ja innovatiivseid lahendusi. Elekter sinu kodus pakub Sinule tasuta konsultatsiooni kõigis elektriga seotud valdkondades. Meie sihtgrupp on suhteliselt lai ja avatud kõikidele pakkumistele. Teostuses on kõik elektritööd olemasolevas elektripaigaldises, uus elektripaigaldis ja selle üleandmine vastavalt seadusest tulenevalt. Lahendused leiavad kõik elektritööd. Meister omab pikaaegset kogemust ja on pädev vastama Teie küsimustele. Soov on leida lahendus ja teostada töö võimalikult soodsalt.
Teostuses on kõik võimalikud installatsiooni ja montaazitööd, mis puudutavad elektrit. Leiame lahenduse Teie elektrisüsteemides. Töö kvaliteedi tagab pikaajalised kogemused elektritöödel.